Web Tasarım/Yazılım

WEB sayfasının tasarımı ve içeriği yanında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çok önemlidir. Bunun en önemli nedeni ise arama motorlarında aktif olarak yer almak ve üst sıralarda bulunabilmektir. Aynı zamanda son derece akıllı tasarlanmalı, kullanılan altyapı ve teknolojinin her türlü arama motoru ile uyumlu, tüm mobil platformlarda açılabilen (Responsive), çok kullanıcılı (Yetki seviyeli) ve aynı zamanda SEO dostu olmalıdır.

Markanız ve sektörünüz ile ilgili olarak size ulaşanlara vermek istediğiniz mesaj ve bilgileri Web ve Blog sayfanızdan net bir şekilde anlayabilmeli ve sürekli etkileşimli paylaşım içinde olabilmelidir.

Mobil Yazılım/Uygulama

Dünyanın yarısından fazlası artık en az 1 adet akıllı telefon kullanıyor. Türkiye’deki cihaz kullanıcılarının % 95′i cep telefonu sahibi ve % 75′i ise akıllı telefon kullanıyor. 

Yukarıdaki bilgiler gösteriyor ki mobil cihazlar ve bunların üzerinden çalışana uygulamalar her geç gün hızla artıyor. Dolayısı ile artık müşterilere her yerde ulaşmak ve onların satın alma kararlarını etkilemek mümkün.

Bunları gerçekleştirebilmenin ana şartları ise web sayfanızın responsive (Her türlü mobil cihazda kullanılır olması) yapıda olması ve/veya ihtiyaç durumunda web sayfanızın ayrıca mobil uygulamasının geliştirilmesinden geçiyor.

E-Ticaret

İnternet dünyasındaki hızlı gelişmeler ticari hayatı da derinden etkiliyor ve değiştiriyor. Yeni iş modellerinin ortaya çıkması, rekabeti daha keskin bir hale getiriyor. Günümüzde, çok daha küçük bütçeye sahip markalar, e-ticaretin getirdiği avantajlar ile diğer büyük markaların önüne geçebiliyor ve hızlı bir büyümeye sahip olabiliyorlar.

E-ticaret; hem mevcut müşterilerinizi geliştirmek, korumak hem de yeni müşteriler elde etmenin dijital dünyadaki en önemli araçlarından biri.

Özel Proje Uygulamaları

İnternet teknolojileri o kadar hızlı gelişiyor ve büyüyor ki bazen markaların özel çözümlere ihtiyaçları oluyor. İşte bu noktada, Çılgın Pikseller olarak markanızın ihtiyacı olan özgün ve yaratıcı fikirleri geliştiriyor, alternatif uygulamalar üretiyoruz. Hedeflerinize ulaşmada her zaman sizlerin yanındayız.