PRODÜKSİYON

Fotoğraf Çekimi

Web siteniz ve Sosyal Medya uygulamalarında kullanılacak fotoğrafların kalitesi çok önemlidir. Hem çözünürlük hem de metinler ile doğru eşlemiş kaliteli fotoğraflar, hedef kitlenizin dikkatine daha kolay çekecektir. Farklı sektörler için profesyonel bir ekip ve ekipmanlar ile bu konuda sizlere çözüm sunmak için hazırız.

Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım filmleri, bir markanın hikayesinin ve hizmetlerinin anlatılmasında önemli bir yer tutar. Markanın ihtiyaçları doğrultusunda; hikaye ve  senaryonun hazırlanması, kurgulanması ve filmin ortaya çıkması konusunda sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

Müzik

Tüketici davranışları psikolojisi, detaylı olarak insanların tüketimle ilgili neler hissettiğini, nelere değer verdiğini ve nasıl davrandıklarını inceler. Tüketici davranışlarını anlamanın her zamankinden daha önemli hale geldiği bugünün dünyasında ise yapılan araştırmalar göstermiştir ki müziğin (koşulsuz uyarıcı – hoş müzik) alışveriş ortamlarında ciddi olumlu etkileri tespit edilmiştir. Tüketicilerin 20 sn içinde karar aldıkları ve doğru müziğin satışları % 10’a kadar arttırdığı yapılan araştırmalar ile ortaya konmuştur.

Mağaza içi müzik yayını, anons, seslendirme, jingle ve stüdyo kayıt gibi konularda, profesyonel iş ortaklarımız ile hizmet veriyoruz.